BSF Group Hakkında

BSF Group

1955 yılından itibaren kaliteli hizmet anlayışıyla bir çok firmaya öncülük eden FIRAT GRUP tıbbi cihaz, tıbbi görüntülenme cihazı, medikal cihazlardaki tecrübesi ile kozmetik cihaz sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. 2006 yılında BSF GROUP Dış Ticaret olarak kozmetik cihaz sektörüne adım atmasıyla birlikte Türkiye’nin en çok tercih edilen lazer cihazı EVA Life 8 Diode Laser Sistemlerini üretmeye başlamıştır.

Tıbbi cihaz sektöründeki yüksek kalite anlayışını kozmetik cihaz sektöründe de yakalamıştır. 7/24 teknik destek, uzman kadro ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile güzellik sektörünün de nabzını tutmuş, yerli sermaye, yerli üretim, ergonomik tasarım ve estetiği birleştirmiştir.

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren BSF GROUP Dış Ticaret Limited Şirketi olarak kozmetik cihaz ve dermokozmetik ürün yelpazesi ile güzellik ve sağlık sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

 

TEKNİK DESTEK

BSF Group güvencesiyle tüm Türkiye’de satış servis yedek parca garantisi ile sektörde desteklenmektedir. Satış sonrası, müşterilerimizin sorunları, deneyimli teknik ekibimiz tarafından en hızlı şekilde çözülmektedir.

KOLAY KULLANIM

Ürünlerimiz tamamen Türkçe menü ve kullanım kılavuzuna sahiptir. Ürününüzü alır almaz, kısa bir sürede kurulumunu yapar ve hemen para kazanmaya başlarsınız. Teknik desteğin ulaşmasını beklerken de, detaylı olarak hazırlanmış kullanım kılavuzumuzu kolaylıkla kullanabilirsiniz.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Ürünlerimiz cilde uyumlu, epilasyon standartlarına uygun Amerikan Buz Başlık, Effective Contact Soğutma, Uzun Dalga Boyu, 3D Lazer Epilasyon, Ütüleme ve Diode özellikleri sayesinde, sektörde en yüksek teknolojiyi kullanmaktadır.

FİYAT AVANTAJI

Tüm ürünlerimizde, fiyat-kalite paritesini en iyi kullanan firma olmaktan gurur duyuyoruz. Emsallerinde göre %30’a varan fiyat avantajıyla, bütçenizi yormadan, uygun taksitlendirme seçeneklerimizle, karlı projeleriniz için her zaman yanınızdayız.

Görsel Tanıtımlar

Ürünlerinizle İlgileniyorum!